MARY KAY | TRUE DIMENSIONS PALETTE IN MOROCCAN DUNES & MAUI GARDENS

Želám krásny začiatok týždňa. Ešte niekedy koncom januára ma ráno doma prekvapil kuriér, ktorého som absolútne nečakala a zanechal mi tu veľkú krabicu s novinkami produktov Mary Kay, v ktorej boli schované aj dve paletky očných tieňov PureDimensions, ktoré som si okamžite zamilovala a dnes by som vám o nich veľmi rada čo-to povedala, a ukázala aj nimi vytvorené líčenie.


Paletky boli vytvorené v dvoch variáciách. Prvá - Moroccan Dunes (naľavo) je určená pre jemnejšie a prirodzene pôsobiace líčenie očí, zatiaľ čo druhá - Maui Gardens pre výraznejšie, napríklad večerné líčenie. Obal oboch paletiek je taký zvláštny - oválny, a aj napriek tomu že pôsobí pekne a zaujímavo, mne osobne príde dosť nepraktický, pretože veci tohoto tvaru si proste neviete pekne poukladať na seba či vedľa seba a to mňa veľkého perfekcionistu riadne štve. Ale to vidím ako jediné negatívum na oboch paletkách, ináč sa nemôžem na nič sťažovať. 

Konzistencia tieňov je zvláštna, ale veľmi mi vyhovuje. Pripadá mi ako keby bola krémovo-prášková. Veľmi ľahko sa s nimi pracuje, sú intenzívne pigmentované, neprášia sa a majú neskutočnú výdrž (aj bez podkladovej bázy, tú zvyčajne nepoužívam). Ak si niektorý z nich nanesiem ráno pred školou (cca 7:40) vydržia mi až pokiaľ sa nevrátim domov (cca 21:30), čo sa mi pri bežných tieňoch nestáva a preto ich považujem za taký malý zázrak.


Na tejto fotografii môžete vidieť spomínanú Moroccan Dunes. Z dvojice je táto mojou najväčšou obľúbenkyňou. Vždy keď sa niekam ponáhľam, siahnem po nej pretože tiene v paletke sú naozaj jemné a prirodzené, ale svoj účel dokonale splnia a oko krásne zvýraznia. Líčenie s ňou mi občas zaberie aj pár sekúnd a používam ju takmer každodenne. Farby tieňov ktoré obsahuje sú maslová, svetlo ružová, svetlo hnedá a khaki-hnedá. Všetky odtiene sú veľmi jemné a obsahujú malé trblietky. Maslový tieň dokonale splní aj úlohu rozjasňovača.


Tu zasa môžete vidieť paletku Maui Gardens. Obsahuje farby tieňov ako je tmavo modrý, tmavo zelený, zlatý a tmavo hnedý. Túto paletku používam oveľa menej, zvyčajne sa s ňou dokážem vyhrať iba vtedy, ak mám kopu času a tvorím nejaké výraznejšie dymové líčenie.


Tento výraznejší look sa mi podarilo vytvoriť práve kombináciou všetkých tieňov v paletke Maui Gardens. Vo vnútornom kútiku oka som začala zlatou farbou, očné okolie som vytieňovala hnedou a do stredu viečka som v hojnom množstve naniesla zelený očný tieň. Pod oko som naniesla modrý očný tieň, a postupne som všetko vytieňovala dostratena.

Ako vás zaujali tieto paletky? A čo vravíte na líčenie? Určite mi dajte vedieť :)

20 komentárov:

 1. veľmi ma mrzí, že som si nevybrala v rámci splupráce s MK jednu z týchto paletiek,lebo všetci ich ospevujú a mne sa zdá byť až neuveriteľné za akú cenu sú.. veľmi sa mi páči tá Morrocan Dunes :)
  Drew's beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Konkrétne tieto som si nevybrala sama, iba mi prišiel balíček a tam som ich našla spolu s peelingou a sadou Satin Hands.. ale som za ne nesmierne rada :D Myslím že v tomto prípade cena zodpovedá kvalite, čiže určite sa oplatia a zaobstarám si ich aj keď ich náhodou, niekedy počas života, miniem :D

   Odstrániť
 2. Paletky mají moc pěkné odstíny a jde s nimi vykouzlit opravdu nádherné líčení. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To áno, chcela som pridať jedno aj so svetlejšou paletkou no "vďaka" maturite nič nestíham, a som rada že som vôbec napísala článok :D

   Odstrániť
 3. tak líčenie sa ti veľmi podarilo :) ja tieto paletky milujem, hlavne kvôli maslovosti tieňov a tej skvelej výdrži :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za pochvalu :) Tiež na ne nedám dopustiť :)

   Odstrániť
 4. naozaj krásne líčenie , a k paletkám som sa už vyjadrovala, ú parádne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Aj som si myslela, že to líčenie bude s MK paletkami. Krása, krása, krása :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Líčenie nádherné ♥ Ako už som napokon písala aj tebe osobne ♥ Mňa zaujala hlavne Morrocan Dunes, tie farby sú naozaj krásne prirodzené ♥ ✿

  * Giveaway - Cerruti 1881 *

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Už na facebooku som obdivovala, aké farby si si vedela vyskladať, aby zvýraznili Tvoje pekné oči, šikula! :)
  NarodeninováMaryKayGIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Úžasné líčenie a krásne zladené :)

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.