JUICY COUTURE | VIVA LA FLEUR

Neviem ako je tu u vás, no ja si vždy pred každým letom zakúpim určitú vôňu, ktorú som ešte nikdy predtým nemala a tá sa automaticky stáva "vôňou môjho leta" za daný rok. Minulý rok to bola Guess - Dare, predminulý zase Avon - Ultra Sexy a tento rok titul vôňa leta vyhrala moja zo všetkých najmilovanejšia vôňa Juicy Couture - Viva La Juicy La Fleur. A tá je až taká skvelá, že okrem mňa si ju zamilovalo aj moje okolie /najmä mama, ktorej som jedno balenie objednala aj k narodeninám/. A čo viac by som vám o nej mohla povedať?


Značka Juicy Couture je preslávená netypickými obalmi, čo ste si už asi na mojom blogu pri prvej Juicy recenzii mohli všimnúť. Len pre zaujímavosť, obe vône som si kupovala klasicky, v e-shope notino.sk, s ktorým mám zatiaľ super skúsenosti a ceny za ten istý tovar sú omnoho lepšie ako v predražených parfumériách. Tam chodím len po vzorky :D Ale späť k baleniu. Vôňa sa nachádza v nádhernej a kvalitne spracovanej krabičke, ktorá je zdobená zlatými detailmi. Taktiež je zvnútra vybavená tvrdeným kartónom, aby sa parfému nič nestalo.


Balenie vône je zaujímavé, zdobí ho krásna mašľa na ktorej je zavesené "J" z loga značky a taktiež aj nápis "COUTURE". Mňa na balení celkom zaujali kvety v pozadí, vytvára to skvelý dojem. Narozdiel od mojej Golden Couture, táto je priehľadná, čiže môžem pozorovať ako rýchlo ubúda a plakať nad tým. Tiež si občas želáte aby niektoré produkty boli nekonečné?


Hlava vône pozostáva z mandarínky, lekna a ríbezle, srdce zo zimolezu, jazmínu a gardénie a základ tvorí santalové drevo, vanilka (ako inak, bez nej pre mňa nie je vôňa vôňou) a karamel. Je mierne sladká (narozdiel od mojich zvyčajne veľmi presladených) a veľmi svieža. S výdržou je to tak, že ja ju na sebe intenzívne cítim približne hodinu a potom sa to u mňa zmierňuje, no moje okolie ju vníma (ak ju nanesiem ráno) až do večera. Potom samozrejme navštívim sprchu a opäť ju nanášam až nasledujúci deň.

Poznáte značku Juicy Couture? 

12 komentárov:

 1. Vyzerá krásne, raz som nad ňou rozmýšľala a keď som na ňu prednedávnom na internete opäť narazila, rozmýšľala som, že si ju kúpim :) Raz by som ju doma chcela mať aj ja, musí neskutočne voniať!


  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je ozaj krásna, túto som si kupovala "na slepo", ale neľutujem :)

   Odstrániť
 2. Značku znám asi z nějakého časopisu nebo odjinud, ale jen podle názvu, zkušenosti s ní nemám. Má ale úžasný obal :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podle obalu a lahvičky vypadá moc pěkně. Ta vůně by mě moc zajímala, tak snad na ní někde narazím a budu moc očuchat :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zvyčajne ju majú v parfumériách, verím, že sa ti bude páčiť :)

   Odstrániť
 4. Od juicy couture mam nekolik parfemu, miluju jejich vune a hlavne ty posh obaly a zdobeni na nich!;)

  Mej se krasne!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Thanx for ur comment on my blog ;)
  I follow u on g+ and gfc.
  Hope to follow me back.. www.suslukokona.com kiss..

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.