EVELINE | 8in1 NAIL CONDITIONER

Vždy som patrila k ľuďom ktorí túžili po dlhočíznych a zdravých nechtoch, no počas strednej školy som si ich kvôli stresu nedokázala vypestovať. Akonáhle som zmaturovala, stres pominul a na akékoľvek ničenie nechtov som ani len nepomyslela a tak rástli ako z vody. Lenže roky stresov sa na nich podpísali, a tak dorástli po určitú dĺžku a potom sa lámali jedna radosť. Preto som sa porozhliadla po nejakej špeciálnej starostlivosti, ktorá by ich lámania zbavila, a na mojom obľúbenom e-shope NOTINO.SK som medzi bestsellermi objavila ospevovaný nechtový kondicionér Eveline, o ktorom bude dnešná recenzia.


Tento nechtový kondicionér je známy ako jedno riešenie na mnoho nechtových problémov. Má pomáhať zbaviť ich zničenia, rozdvojenia, tenkosti, mäkkosti, krehkosti, lámavosti, matnosti a nerovného povrchu. Obsahuje formulu Strong Nail, ktorá nechty rekonštruuje, regeneruje a taktiež stvrdne a stimuluje rast nechtovej platničky. Zlepšuje ich pružnosť a robí ich odolnejšími voči mechanickému poškodeniu. Nechty majú byť v poriadku už po 10-dňovej liečbe.

Spôsob použitia tohto laku je nasledovný - počas prvého dňa na očistený necht nanesiete prvú vrstvu. Počas druhého dňa druhú, a počas tretieho dňa tretiu. Po 3 dňoch lak očistíte špeciálnym 8in1 odlakovačom, ktorý som však ja nepoužívala pretože som ho objavila neskôr. Kúra sa má opakovať po dobu 2 týždňov, potom je odporúčaná mesačná pauza. Neodporúčam tento výrobok užívať ináč, pretože raz som si počas dňa naniesla rovno 3 vrstvy a musím uznať že to nebol veľmi príjemný pocit.


Ako by som tento výrobok zhodnotila? Už po nanesení prvej vrstvy boli moje nechty viditeľne krajšie, a po niekoľkých hodinách aj trochu pevnejšie. Po týždni sa absolútne nelámali, neštiepili a ich rast sa taktiež o dosť zrýchlil. Čiže, extrémne pozitívne recenzie na tento výrobok absolútne nie sú náhodné a ja sa k jeho milovníčkam pripájam taktiež.

Skúšali ste už tento nechtový kondicionér?

14 komentárov:

 1. Tento nehtový výrobek jsem ještě nezkoušela, ale docela mě zaujal. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moje nechty zachránil pred lámaním, čiže stojí za vyskúšanie :)

   Odstrániť
 2. So interesting post daring,love it!
  Wish you nice day!

  New post is on my blog.
  Visit me, Maleficent

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Please let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Počula som o ňom no neskúšala som ho. :) Vyzerá byť fajn, mne by na moje nechty určo pomohol. ;)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslím že by skutočne pomohol :) Akurát pozor na vrstvenie, keď dáš viac ako tri vrstvy je to bolesť.. :D

   Odstrániť
 5. neskúšala... ale vždy sa naň v drogérií pozerám a vyzerá to tak, že najbližšie ho aj konečne kúpim :D.

  THE WORLD BY KEJMY | CHRISTMAS GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite to je produkt, ktorý za kúpu stojí :) Mne pomohol.

   Odstrániť
 6. Tuhle kúru vůbec neznám, ale vypadá dobře. Já též bojuji s tím, aby mi nehty vyrostly. Zatím používám kúru od Sally Hansen a též si nemůžu vynachválit :)


  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Od Sally Hansen som mala kúru (Miracle Cure) tiež, ale veľký rozdiel som nevidela. No táto je fakt zázračná :) Ináč laky od SH milujem :)

   Odstrániť
 7. Ja som na rast nechtu začala brať biotín a veľa mi to pomohlo s rastom aj s pevnosťou. A tiež som raz vyskúšala si urobiť takú kôru na nechty z vytlačeného pomaranča a cesnaku a nechty rástli rýchlejšie :D ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeej to určite vyskúšam, niet nad prírodné recepty :D

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.