AVON | LOOKING FOR THE BEST MASCARA

Moja prvá riasenka v živote (ktorú som si samozrejme privlastnila z maminej zbierky) bola práve z AVONu. Na presný názov si už nespomínam, no na okamih keď som si ju naniesla a pozerala som sa na úplne iného človeka si pamätám veľmi dobre. Od toho dňa sa riasenka stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života a používam ju každý deň. Aj keď viem, že sa mi nechce líčiť sa - zvýraznené obočie a riasenku nikdy nevynechám. No aj napriek tomu, aká je riasenka zázračná vec, je skutočne ťažké nájsť tu pravú. Skvelé na každej AVON riasenke je však to, že skutočne vydržia celý deň, neopadávajú a nedrolia sa. Ako moje hľadanie dokonalej riasenky tejto značky napokon dopadlo?


Prvou dámou "na holenie" je riasenka SuperExtend Extreme. Podľa oficiálneho popisuje predlžujúca, riasy má extrémne predĺžiť až o 87%. Hneď ako som ju otvorila, všimla som si že obsahuje umelé vlákna, ktoré sa postupne lepia na riasy a takto vytvárajú tzv. optický klam predĺženia. Balenie je žiarivo žlté, jeho výhodou je to že ju veľmi rýchlo nájdete v kozmetickej taštičke. S riasenkou sa síce treba trošku vyhrať,  ale výsledok je podľa mňa celkom dobrý. Riasy sú predĺžené, no chýba mi tu zahustenie.


O niečo viac som si však obľúbila riasenku Big and False lash, ktorá riasy zahusťuje. Podľa oficiálneho popisu má vytvoriť efekt umelých rias ako zo salónu. Opäť sa s ňou však treba trošku pohrať, no výsledný efekt sa mi celkom pozdáva - riasy sú skutočne zahustené. Nie až tak ako by som si to predstavovala, a trošku mi chýba aj efekt predĺženia, ale výsledný efekt vyzerá pomerne pekne a prirodzene.


Riasenka ktorú som ja ochotná každý deň s radosťou používať, musí riasy poriadne predĺžiť a zahustiť. Všetky tieto vlastnosti má riasenka SuperSHOCK. Túto som si maximálne zamilovala! Oficiálny popis o nej vraví, že obsahuje mikrovlákna ktoré zväčšia svoj objem a dokonale zhustia riasy až 12x a to bez hrudiek. A mne ostáva iba súhlasiť. Moje riasy sú vďaka nej skutočne zahustené, predĺžené, a to všetko bez toho aby sa lepili a vyzerali neprirodzene. Svoju dokonalú riasenku som našla v nej.


Riasenku Big and Style som si vybrala viac-menej zo zvedavosti, pretože sa v jej popise písalo, že má vynimočnú technológiu Lashflex, ktorá vám umožní riasy upravovať kedykoľvek po nanesení riasenky. Keď som ju otvorila, na jej kefke mi ostalo veľmi veľa obsahu riasenky a pri nanášaní na riasy ich nesmierne lepila - ak som chcela aby vyzerali schopne, musela som sa s tým dosť babrať. Z toho aby sa dali upravovať aj po uschnutí tiež nemám nejaký euforický pocit, pretože sa mi pozdáva že vyzerajú stále rovnako.


Ako poslednú, taktiež zo zvedavosti som si zvolila riasenku Supreme, ktorá má riasy vyživiť a predĺžiť. Páči sa mi jej luxusne pôsobiaci obal a taktiež aj to, že obsahuje argánový a kokosový olej, taktiež aj vitamín E. Tieto zložky sú pre riasy skutočne výživné a počas jej používania som si všimla, že mi trošku narástli a začali byť pružnejšie. Efekt riasenky však až tak nemôžem oceniť, pretože riasy trošku lepí a veľmi slabo ich predĺžuje. No na výživu a voľnejšie dni je ako stvorená.

Súťaž o najlepšiu riasenku tým pádom jednoznačne vyhráva legendárna objemová SuperSHOCK riasenka. Ktorá je vaša najobľúbenejšia riasenka z AVONu? 
UložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiťUložiť

10 komentárov:

 1. Od Avonu nemám ešte žiadnu vyskúšanú tak uvidím :)
  www.veraparadis.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To som prekvapená :D Ale ak niekedy, tak určite skús SuperSHOCK :)

   Odstrániť
 2. Zkoušela jsem jen jednu, a to zlatou z kolekce Luxe. Během pár dnů napíšu spotřebovance, tak se tam objeví. Nebyla špatná, ale na mě měla moc velký kartáček, se kterým mi moc nešly nalíčit spodní řasy. Taky tu svou pravou řasenku teprv hledám, chci nějakou, co udělá nádherné až umělé řasy, ale zas ne moc slepené. A samozřejmě musí vydržet celý den :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pre dokonalé riasy nedám dopustiť na Mary Kay Lash Intensity :) To je DOKONALOSŤ! :)

   Odstrániť
 3. Amazing review and photos! I'll look for these mascaras soon! :)
  Happy New Year!

  VivaLaVida

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mně od Avonu vyhovovala právě ta první :) Ale že by Avon řasenky nějak seděly říct nemůžu :D

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.