– 2018 –


Konečne som si po nejakej dobe našla čas zaliať si kávu, sadnúť si za Mac a začať písať. A veruže mi písanie chýbalo. Tento článok o mojich plánoch na rok 2018 som chcela zverejniť symbolicky už 1.1. - no na písanie som absolútne nemala chuť. Keďže Silvestra som oslávila s radosťou v srdci a kopou smiechu, na smútok a spomínanie na všetko dobré i zlé z minulého roku jednoducho nebol čas. To sa však vyventilovalo práve v prvý deň v novom roku, a hneď ďalší ma čakalo vyriešiť niekoľko pracovných povinností, vrátane projektu propagovania kamarátovej firmy Bicycle Garage, do ktorého som sa s radosťou zapojila.V skratke - tento rok sa začal ako zbesilá jazda na horskej dráhe. Ale milujem ho, pretože už teraz je skvelý.

BLOG, YOUTUBE & INSTAGRAM
Moje plány na tento rok zahŕňajú v prvom rade tieto platformy. Tvorenie online obsahu nadovšetko zbožňujem - som kreatívny človek a pri tomto viem svoju kreativitu a schopnosti plne využiť. Na blog chcem prispievať pravidelne, pridať aj nové odvetvia článkov ako móda, foto/grafika, cestovanie ale aj obnoviť články o zdravom životnom štýle. Instagram chcem obohacovať novou fotkou každý deň a čo sa týka Youtube - plánujem ho už od roku 2014. 4 roky ustavičného odkladania, výhovoriek a iných bludov. Nápadov na videá mám tisíce - ba státisíce, s programami na úpravu videí viem pracovať dokonale.. čiže tento rok ma konečne nájdete aj tam.

NOVÉ TECH-VYCHYTÁVKY
V nakupovaní elektroniky som sa minulý rok celkom slušne rozbehla a do mojej zbierky pribudli produkty značiek ako JBL či Apple. Tento rok v nakupovaní chcem pokračovať - predsa len sa mi to zíde pri práci a k mojim terajším miláčikom chcem pridať Canon EOS 6D Mark II s nejakými kvalitnými objektívmi (chce to posunúť sa ďalej, čo sa týka fotenia + s ním prídu aj prvé YT videá), Apple Watch 3 (úžasne to motivuje pokiaľ sa snažíte udržať si zdravý životný štýl a hlavne pomáha ostať v pohybe), bluetooth reproduktor Marshall Acton v bielej farbe (pretože milujem kvalitnú hudbu a je jednoducho nádherný).

ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU
Stravovala som sa celkom zdravo a potom prišla maturita. A koniec zdravého stravovania, ktorý sa so mnou ťahal prakticky až doteraz. Čiže odteraz vravím NIE rafinovanému cukru, bielej múke a iným jedlám, ktoré jem iba zo zvyku a lenivosti a cítim že mi absolútne nerobia dobre. Okrem stravy si chcem dopriať oveľa viac pohybu ako doteraz, a samozrejme aj viac čítania a osobného rozvoja. Jednoducho sa o seba budem viac kvalitne starať a každú oblasť vo svojom živote posunúť na vyšší level.

To by bolo asi všetko čo sa týka mojich plánov (ktoré stoja za zmienku) na nasledujúce mesiace. Určite sa posnažím splniť ich do poslednej bodky a urobiť zo seba lepšieho človeka. Celkom ešte premýšľam aj nad písaním blogu v angličtine, ale to je skôr hudbou budúcnosti.

Aké sú vaše plány na rok 2018?

Želám vám nech sa vydaria, nech sú akokoľvek šialené!
Pretože všetko je možné.

8 komentárov:

 1. Amazing post dear! And such a gorgeous photo!
  Wish you a lovely day! ^__^

  VivaLaVida

  OdpovedaťOdstrániť
 2. S tím natáčením na yt to mám stejně. Hrozně mě to láká, ale asi nemám takové nadání jako ty, stříhat a upravovat moc neumím :D Já se toho ale spíš bojím, bojím se reakce ostatních a také teď na to není moc času :) Jinak kdyby jsi se chtěla inspirovat, píšu si blog o zdravém životním stylu, tak můžeš nakouknout :) Třeba by tě něco zaujalo :)

  WantBeFitM

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Talent podľa mňa dôležitý nie je, skôr ide o snahu :) Všetko sa dá naučiť pokiaľ ťa to baví :) Určite sa pozriem :)

   Odstrániť
 3. Jéé, tak to sa teším na youtube videá, máš dokonalé fotky, takže videá budú určite tiež super! a tiež vyzeráš ako milá osôbka :) Veľa úspechov!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To sa teším! Ďakujem krásne za takýto nádherný komentár! <3

   Odstrániť
 4. Jsem strašně ráda, že si měla čas a sepsala něco přímo od tebe. Chyběly mi osobní články :) Marshall repráček bych brala taky, ale plánujeme ho asi ža do nového bydlení, teď mám bedničky, se kterými si vystačíme :D Grazuluji k novým projektům a držím palce při plnění dalších cílů.

  www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Už ich bude viac, len čo sa to v mojom živote trochu ukľudní :D Ďakujem, nápodobne! <3

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.