MANUFAKTURA | "RELAX" COLLECTION


V dnešnej urýchlenej dobe plnej stresu zabúdame na seba. Zabúdame si dopriať chvíľku oddychu, naháňame sa za ľuďmi, peniazmi, úspechom, šťastím, zdravím,.. ale naháňanie sa nie je cesta. Počas posledných týždňov som mala možnosť vyskúšať si to na vlastnej koži, absolútne som sa necítila dobre, preto ma veľmi potešilo keď som si doma našla balíček z Manufaktury, ktorý obsahoval trojicu relaxačných produktov o ktorých vám dnes napíšem. Ešte v ten večer som si dopriala horúci kúpeľ, šálku kvalitného čaju a čas na premýšľanie, ako zvýšiť kvalitu svojho života. 


Prvým produktom s ktorým sme si hneď padli do oka bol tento zjemňujúci a výživný soľný peeling s vriedľovou soľou, mandľovým olejom a relaxačnou medovokou. Okamžite ma očarilo jeho nádherné balenie, ktoré je taktiež aj ekologické, keďže pri ňom nie je použitý žiaden plast a viete ho následne použiť na skladovanie iných vecí. Vôňa peelingu mi pripomína môj najmilovanejší medovkový čaj, nie je v nej ani čo len trochu cítiť nejakú chémiu. Pri nanášaní na pokožku sa peeling krásne rozpíja, no aj napriek jeho jemnosti je po ňom koža nádherná, vyživená a prevoňaná. Vôňa na pokožke vydrží niekoľko hodín, a ja som sa do nej maximálne zamilovala.


K relaxačnému večeru neodmysliteľne patrí telové mlieko - najmä v zime, kedy pokožka kvôli častému striedaniu teplôt trpí a vysušuje sa. Toto telové mlieko rovnako ako aj peeling obsahuje vriedľovú soľ, mandľový olej a medovku, ktoré majú za úlohu pokožku vyživiť, regenerovať a spevniť. Pri pravidelnom používaní je pokožka jemná, vláčna a krásne prevoňaná medovkou. Opäť mi nedá nespomenúť dokonalý minimalistický obal, ktorý vynikne v každej kúpeľni.


V Manufakture okrem kvalitných kozmetických produktov zoženiete aj iné kozmetické pomôcky, či luxusné sypané čaje. Tento antistres & relax som si nesmierne obľúbila, dokonca som si ich niekoľko nakúpila do zásob (ak by ho náhodou prestali predávať, čo sa dúfam nestane). Má veľmi lahodnú chuť a svoj život som si bez neho chvíľu ani nedokázala predstaviť (po náročnom dni mi dokonale padol).

Ako si dokonalý relax predstavujete vy?

18 komentárov:

 1. Peelingy miluji a Manufaktura je má oblíbená značka, já mám od nich doma peeling Mrtvé moře, tenhle ale vypadá také parádně :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Miluji čaje a Manufaktura je opravdu umí. Ještě se mi líbí ten solný peeling. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten sypaný čaj musím vyzkoušet, vypadá úžasně:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všetky produkty sú super ♥ Neviem si vynachváliť túto kolekciu ❀✿

  Blog de la Licorne

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já děkuji za tip na super věci, moje peněženka už tolik neděkuje :D Beru minimálně čajík a peeling.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Produkty vyzerajú veľmi fajn. Ja si môj relaxačný večer neviem predstaviť bez peny či bomby do kúpeľa a čo sa týka telového mlieka,na to si vždy spomeniem,keď už som v pyžame :D .
  Lifelover

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja túto značku veľmi nepoužívam, ale mala som od nich raz krém aj sprchový gél, a mali oba produkty tú najkrajšiu vôňu!♥ Inak máš kráásne fotky!

  Lily of the valley / Svet Podľa Konvalinky

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Miluju tyhle relaxační věci. Vždy, když jsem u našich, dávám si vanu s nějakou tou solí. S přítelem vanu zatím nemáme, protože se nám do koupelny ani nevejde :D

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja zase uprednostňujem sprchu, ale tá vaňa je občas fakt super.. :D

   Odstrániť
 9. Sole do koupele mám od manufaktury moc ráda, momentálně mám ale dárkový balíček s vůní meruněk.. tak se těším až ho otevřu a spotřebuju, jsem hrozně zvědavá na šampon :)

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.