MY GOSH LIPSTICK COLLECTION


Každý z nás má v živote obdobie, na ktoré nerád spomína.. ja nerada spomínam na obdobie kedy som nepoznala ceruzku na obočie a rúže na pery. Odkedy používam tieto dva kozmetické produkty, môj život sa otočil o 180 stupňov a taktiež som zistila, čo to znamená sebavedomie. Veď kto by bol nesebavedomý s kvalitným rúžom? Pred niekoľkými mesiacmi sme spolu so značkou GOSH na mojom Instagrame usporiadali súťaž, vďaka ktorej som nejaké tie GOSH rúže obdržala aj ja. Po dôkladnom každodennom testovaní, prichádzam s recenziou celej mojej milovanej GOSH kolekcie, na ktorú nedám dopustiť a pravidelne ju rozširujem.

Medzi prvé rúže, o ktorých vám dnes napíšem patria moje najobľúbenejšie - Velvet Touch Lipstick MATT. Jedná sa o širokú kolekciu dlhotrvajúcich matných rúžov v sýtych farbách, ktoré sú zároveň nádherne krémové a obsahujú rastlinné oleje a vitamín E. Jednoducho ideálne pre každodenné nosenie. Na prvom obrázku môžte vidieť moje najobľúbenejšie odtiene - jemný nude odtieň 001 Matt Baby Lips, ktorý je dokonalý pokiaľ sa snažíte dosiahnuť prirodzený look, výraznejší 002 Matt Rose, ktorý je vhodný pre každú príležitosť a elegantný 005 Matt Classic Red.


Z Velvet MATT kolekcie pochádzajú aj odtiene 008 Matt Plum, ktorý je vynikajúcim spoločníkom k výraznému líčeniu a jemnejší, červený 021 Matt Fidelity. S touto kolekciou som nadmieru spokojná, pretože okrem jemnej a príjemnej vône majú intenzívnu pigmentáciu a takmer celodennú výdrž, čo bežne pri takýchto rúžoch neregistrujem, pretože sa zvyčajne začnú rozpíjať. 


Pokiaľ náhodou neobľubujete matné rúže no zaujala vás predošlá kolekcia, ste na správnej adrese - GOSH totiž to ponúka aj kolekciu Velvet Touch, no narozdiel od Matt v nej nájdete intenzívne a trvalé, vysoko pigmentované rúže s nádherným leskom. Rúže sú zároveň obohatené o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú, chránia a vyživujú pery. Z tejto kolekcie vlastním odtiene 171 Twilight, ktorý je veľmi tmavý a výrazný. Najradšej ho nosím iba k zvýraznenému obočiu a riasenke, a aj napriek jeho výraznosti, ho nosím pomerne často. O niečo jemnejší od neho je 170 Night Kiss, a nesmiem zabudnúť ani na tmavočervený 60 Lambada.


Okrem bežných rúžov však u mňa nájdete aj ceruzku na pery Forever Lip Shine, s ktorou sme sa dokonale skamarátili a počas adventného obdobia som bez nej nedokázala fungovať. Čo sa týka ceruziek, mám doma dva odtiene - svetlejší 009 My Valentine a tmavší 010 Lady Like. Mojou srdovkou je však My Valentine a jej nádherná, výrazná červená farba. Pery dokážu oživiť už po prvom nánose. Ceruzky nie je potrebné strúhať, stačí ich iba vysunúť a stále si s nimi dokonale a precízne nalíčite pery. Sú vhodné aj na kontúrovanie a utvárajú krásny polomatný finish.


Ktorá kolekcia rúžov vás zaujala najviac?
SaveSaveSaveSave

10 komentárov:

 1. Nejvíc se mi asi líbí odstín 002...ten vypadá fakt božsky:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 001 a 002 jsou naprosto perfektní <3 A ty poslední dvě jsou také krásné, ale asi by mi nesedly

  CZECHHONEY - V.'s World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty se máš, já na instagramu nic nevyhrála ještě :) a pigmentace je boží

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. Posuniem ti ich? Ja tmavé veľmi nenosím, ale sú to lásky <3

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.