NEW BEAUTY PRODUCTS FROM LUSH


O mojej láske k značke LUSH vám myslím ani nemusím hovoriť. Dokonalé balenia, vôňa a hlavne účinky sú poznávacie znaky tejto eticky založenej značky. Pred niekoľkými týždňami som obdržala vianočné a valentínske novinky, ktoré som za ten čas dôkladne otestovala (a ako ináč, zamilovala som sa do nich) a dnes mám pre vás pripravenú recenziu. Ako prvý produkt by som vám rada predstavila môj najmilovanejší telový sprej Twilight, ktorému som jednoducho nevedela odolať. Prečo? Už len ten názov, ktorý má určité spojenie s pozeraním sa na oblohu, čo ja ozaj môžem. #hopelessromanticproblems Telové spreje Lush majú vskutku zaujímavé obaly, ktoré skôr pripomínajú nejaký čistiaci prostriedok, ale veď - nech je sranda. Podľa mňa sú skvelé! 

Vôňa tohto telového spreja pozostáva z harmonizujúcej levandule, sladko voňavej tonky a opojnej kvetinovej ylang-ylangovej silice. Jednoducho - dokonalá vôňa počas zimných dní. Na tomto telovom spreji ma nesmierne prekvapila jeho výdrž, ktorá je silnejšia než pri niektorých parfumoch. Ráno si ho nanesiem, a večer ho stále dosť intenzívne cítim. 


Úplne identickú vôňu nesie telový krém Sleepy, bez ktorého som si dlhé chladné noci ani nedokázala predstaviť. Horúca vaňa, teplý čaj a tento krém boli pre mňa symbolmi dokonalého relaxačného večera. A rovnako aj dokonale hladkej a vyživenej pokožky.


Pri telovej starostlivosti (samozrejme, s dokonalou vôňou) ešte chvíľku ostaneme, a to s touto umývacou kartičkou Kiss me quick. S takýmto niečim som nikdy predtým skúsenosť nemala, no nadchla ma myšlienka takéhoto praktického a skladného produktu, ktorý je skvelo využiteľný najmä pri cestovaní. Pri umývaní pokožky reagovala úplne ako mydlo, a vôňa mala opäť skvelú výdrž.


Novinka ktorá ma nadchla zo všetkého najviac je jednoznačne želé pleťová maska 1000 MILLIHELENS, ktorá je plná antioxidantov a bojuje za krásnu a čistú pleť. Nachádza sa v nej tonizujúci zelený čaj, antibakteriálny a sťahujúci vilín a taktiež rozjasňujúca jablková šťava. Ako milovníčku zeleného čaju ma okamžite nadchla vôňa tejto masky, ktorá je identická s mojim najmilovanejším čajom a preto je pre mňa radosť ju pravidelne používať. Oveľa väčšiu radosť mi však spôsobuje účinok tejto masky na pleti - po jej použití je moja pleť čistá, rozjasnená a jednoducho krásna. Je to najlepšia pleťová maska akú som doteraz mala možnosť vyskúšať, a pri návšteve Prahy sa chystám vykúpiť ich všetky. 


V zime patrím medzi ľudí, ktorých pery sú nesmierne citlivé a popraskané. Preto je u mňa na dennej báze ich peelingovanie a natieranie nejakým extrémne vyživujúcim balzamom. Okrem toho, môžem zabudnúť na akékoľvek rúže, pretože všetko mi pery vysušuje. Keď som v balíčku objavila túto dvojicu (o peelingu som nejaký čas snívala), mala som z toho druhé Vianoce. Peeling má nádhernú vôňu a výborný účinok, pery po ňom ostávajú krásne prekrvené a zbavené suchej pokožky. Čo sa týka lesku na pery, teším sa že ho mám, pretože počas zimy to bol jediný produkt ktorý moje pery skrášlil a zároveň nevysušoval.

Ako sa vám páčia tieto LUSH novinky?
Používate peelingy na pery?

10 komentárov:

 1. Taky mám teď doma peeling na rty, jen od jiné značky a je to skvělý výrobek. Tyhle výrobky od Lushe mě docela zaujaly, nejvíce se mi líbí želé maska. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja bez peelingu na pery už žiť nechcem! Najlepšia vec na svete :D A maska je úžasná, mám po nej takú krásnu pleť ako ešte po žiadnej inej :)

   Odstrániť
 2. Máš pravdu, že všechny produkty od lush naprosto skvělé. Nedávno jsem byla v Lush a nevěděla jsem, co si koupit, nejradši bych si odnesla celý obchod :D... zrovna ten tělový krém jsem i zkoušela a měla jsem po něm krásně hlaďoučkou ruku celý den. A na ty mýdlové kartičky jsem taky koukala, ale vůbec jsem nevěděla, jak se používají, tak ted už aspon vím :D. jinak máš ted krásný design :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som s kartičkou tiež nevedela ako zaobchádzať, ale napokon sme sa skamarátili :D Ďakujem <3

   Odstrániť
 3. Najviac ma zaujal ten telový krém, na pohľad vyzerá skvelo :) Už dlhšie chcem vyskúšať ten peeling na pery, musí krásne voňať

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Peelingy na pery moc nepoužívam a lush značku som doma ešte nemala ale vždy som tak pokukovala u ostatných blogerkách čo sú to za zaujímave výrobky:) a taky telový krém cez zimu nikdy nie je zly :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja by som zase bez peelingu na pery v zime neprežila :D #lifesaver

   Odstrániť
 5. Peelingy na pery som ešte nikdy predtým neskúšala,ale myslím,že to za vyskúšanie stojí..tak snáď niekedy v budúcnosti :) . Veľmi zaujímavo vyzerá tá umývacia kartička,o ktorej som ešte asi ani nepočula :3. Príjemný článok,len tak ďalej.
  Lifelover

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.