ORIFLAME | CAMPAIGN 4/2018

utorok 13. marca 2018

Rok 2018 sa pre mňa začal maximálne šialene a chaoticky, čo ste si mohli všimnúť na mojej mizernej aktivite pri písaní nových článkov a pridávaní postov na Instagram. Tento víkend som si povedala, že tie veci sa už viac menej ukľudnili, aj po pracovnej ale aj po súkromnej stránke (o ktorej vám možno niekedy napíšem, ale predom upozorňujem že je dosť šialená) a je čas opäť sa naplno venovať tomu čo milujem - blogu. Odteraz môžete očakávať oveľa viac článkov, ale aj tých osobnejších a cestovateľských (konečne mám s kým cestovať <3), a taktiež aj lepšie fotografie vo väčšom množstve. No čo sa týka dnešného článku, rozhodla som sa že vám ukážem nejaké novinky z najnovšej 4. kampane ktorá prebieha v Oriflame. Pri nich si vždy uvedomím, že jar už klope na dvere a neviem sa dočkať prvých teplých dní.


Medzi must-have produkty u mňa jednoznačne patria peelingy. Ak by som si mala vybrať 3 kozmetické produkty, ktoré by som mohla používať do konca života, jednoznačne by to boli tieto - peeling, riasenka a obnovujúci šampón. Nič viac k šťastiu nepotrebujem. Z pleťových peelingov síce mám svojich obľúbencov na ktorých nedám dopustiť, no rada skúšam aj nové veci. Tento čistiaci pleťový peeling Swedish Spa, ma zaujal pretože obsahuje švédske riasy a morskú soľ. Sľubuje odstránenie odumretých buniek pleti, vyhladenie a zdravý vzhľad. Peeling odporúčam skôr ľuďom s jemnejšou a citlivejšou pleťou, pretože pre mňa by bol čo sa týka peelingu ideálny jedine brúsny papier. Pleť je po ňom viditeľne čistejšia a krajšia, taktiež má vynikajúcu vôňu ktorá mi pripomína luxusné drahé kúpele. 


K peelingu patrí aj správna pleťová maska. Oriflame ponúka čistiacu pleťovú masku z rovnomennej kolekcie, s rovnako luxusnou vôňou. Obsahuje hĺbkovo čistiaci kaolín, detoxikačný malachit a zjemňujúco-hydratačný komplex HydraCare+. Masky s obsahol ílu patria medzi moje najobľúbenejšie, pretože tieto masky skutočne dokazujú svoj čistiaci účinok ako žiadne iné. Po použití masky je moja pleť tonizovaná, čistejšia a hebká.


Okrem kozmetiky značka Oriflame ponúka aj vynikajúce čokoládové proteínové tyčinky! Tie som si obľúbila najmä ako snack pri práci, pretože sú jednoduché, zdravé, a zasýtia na dlhú dobu. Obsahujú bielkoviny, vlákninu a majú nízky glykemický index.


Na strednej škole som mala obdobie, kedy som sa bez očnej linky nepohla ani na krok. Potom som na ňu na chvíľu zanevrela a teraz po čase som sa k nej vrátila. No nájsť tú správnu očnú linku je umenie - buď pomaly zasychá, alebo sa hneď rozotrie.. no verila som, že tá pravá existuje. Ja som ju práve našla! Táto Wonder Liner mi maximálne vyhovuje nie len aplikovaním, rýchlym schnutím, ale aj jej výdržou a intenzitou čiernej farby.


To najlepšie na koniec. Milk & honey cukrový peeling sa stal mojim najobľúbenejším produktom z kampane číslo 4 a vyzerá to tak, že bude mojim spoločníkom počas nasledujúcich mesiacov. Svoju lásku voči peelingom absolútne netajím, pretože pre mňa neexistuje nič lepšie ako dokonale hladká  a prevoňaná pokožka. Tento všetky moje náročné podmienky dokonale spĺňa, je dosť intenzívny a má nádhernú vôňu, popri tom všetkom pokožku nevysušuje. Jednoducho - láska na prvé použitie.

Čo sa z aktuálnych noviniek najviac zapáčilo vám?
SaveSaveSaveSaveSaveSave

3 komentáre

  1. Také miluji tělové peelingy 😊 momentálně mám doma načaté tři 😊
    Pleťová maska též vypadá zajímavě .

    OdpovedaťOdstrániť
  2. pílingy sú veľmi dobré tiež ich mám rada ako aj na telo tak aj na tvár, aj keď som v poslednej dobe na tvár nejako zanevrela teda zlenivela asi :-D používam sem tam píling od avonu a prijemne chladí na tvári, inak aj tieto sú super:) ten telovy med a mlieko som mala a ta vôňa ma vždy dostane:)

    OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.

Latest Instagrams

© Monica Noir. Design by FCD.