MICHAEL KORS | MIDNIGHT SHIMMER


Neviem ako je tomu u vás, no ja si na výber dokonalej vône nesmierne potrpím. Nikdy sa neuspokojím s ničím lacným, nekvalitným a nenápadným. Moja "levia" povaha si jednoducho vyžaduje značnú dávku luxusu a výnimočnosti, a to nie len čo sa týka vône. Dosť dlho som používala moju milovanú vôňu značky Juicy Couture - konkrétne Viva La Juicy Gold, ktorá je mojim vonným "podpisom", no pri poslednej návšteve parfumérie mi do oka padla parfumová voda Michael Kors Midnight Shimmer. Jej obal bol jednoducho neprehliadnuteľný a môjmu egu, čítaj oku vskutku ulahodil. A tak som ju vzala do rúk, vyskúšala.. a nová láska bola na svete!

Len čo som sadla do auta, vôňu som si pohotovo objednala - ako ináč, cez moje milované Notino. Do parfumérií chodím vône iba očuchávať, zásadne v nich nenakupujem. Prečo by som mala mať cenu daného produktu navýšenú napríklad o nájom pobočky? Znie to divne, ale takto to funguje. Konkrétne pri tejto vôni pri objednávke cez e-shop by som za 100ml zaplatila približne 73 eur, zatiaľ čo v kamennej predajni by ma 73 eur stála iba 50ml verzia. A to je celkom pekný rozdiel. Ale späť k vôni. 

Keďže som ju objednávala ešte doobedu, na druhý deň som ju mala doma. A zdala sa mi ešte krajšia, ako keď som ju videla deň predtým (pretože táto už bola iba moja). Ale vedzte - nie je ten obal úchvatný? Pripomína mi polnočnú letnú oblohu posiatu zlatistými hviezdami. Ja ako milovníčka obdivovania nočnej oblohy si pohľad na túto vôňu vskutku vychutnávam. 

Vôňa patrí medzi sladšie a ostrejšie, hlavu tvorí jazmín, frézia a dule, srdce zase ambrové drevo s mojou obľúbenou vanilkou a základ sa nesie v tónoch balzamu, machu a pižma. Doteraz sa mi pri žiadnom parfume nestalo, aby mi ho denne pochválili aspoň traja ľudia. No túto podmanivú vôňu si zamilovali skutočne všetci z môjho okolia - a jej ďalšia výhoda? Krásne dodáva sebavedomie!


Čo sa týka výdrže, od nanesenia na pokožku po rannej sprche vydrží snáď navždy. Niekedy v polovici januára som si ju naniesla na zimnú bundu, a je ju tam stále cítiť. Na pokožke po približne 20 hodinách zjemnie, no stále ju cítim aj ja, aj moje okolie. Jednoducho - moje vysoké "vonné" nároky sú splnené, dokonca by som povedala že sú splnené nad moje očakávania. Celkovo túto vôňu hodnotím veľmi kladne, a myslím, že moja taktiež milovaná JC má svojho oficiálneho nástupcu. Aspoň na nejaký čas. Táto vôňa je žiaľ iba limitka.. 

Mali ste možnosť vyskúšať túto vôňu?
Ako sa vám páči?

6 komentárov:

 1. Tuto vůni nepoznám, ale hezky ji popisuješ a ta výdrž je opravdu dokonalá. Taky raději nakupuji přes e-shop, než v parfumerii. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada že sa na tom zhodneme! :D Akurát to má jednu nevýhodu - nemáš tú vec teraz hneď! :D

   Odstrániť
 2. Vůně vypadá dobře, ale co jsem tak slyšela před rokem nebo kdy se řešilo, že parfums teď notino má ty vůně levnější jelikož jsou naředěné. Já kdybych si šla koupit parfém asi půjdu vážně raději do obchodu. Objednala jsem si hugo boss z notina loni právě a ta vůně vydržela asi 10 minut a později jsem ji koupila v obchodě tu stejnou! a celý den :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vonia ešte lepšie! <3 Ja som zatiaľ tento problém nemala, a to som tam minula nemalé peniaze :D vrátane produktov od Urban Decay, Clinique,.. čiže za mňa maximálna spokojnosť :D Povedala by som že medzi kamennými a online parfumériami je to trochu napjaté, keďže ľudia radšej nakupujú na internete :)

   Odstrániť
 3. Thanks a lot :D

  OMG the packaging is amaaaazing :o seems to be so good!

  NEW OUTFIT POST | BREAK DOWN: It was a week too complicated!
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.