ORIFLAME | CAMPAIGN 7/2018

Na siedmu kampaň sa vždy teším najviac zo všetkých. Dá sa to vysvetliť tým, že číslo 7 je moje najobľúbenejšie a zároveň aj tým, že sa začína leto a letné produkty sú snáď tie najfarebnejšie a najkvalitnejšie počas celého roka. Taktiež majú aj krásne vône, čo je oproti zimným pre milovníčku sladkých a kvetinových luxus. Dôkazom toho je aj 7. kampaň Oriflame, z ktorej som si vecičky nezadovážila len v rámci spolupráce, taktiež som si ich objednala aj pomimo u priateľovej mamy, pretože som jednoducho neodolala. 


Giordani Gold v Oriflame katalógoch predstavuje pravý luxus a kvalitu, no zatiaľ som tejto značke úspešne odolávala. Keď však uviedli na trh nové matné tekuté rúže Iconic Elixir, odolať som nevedela a objednala som si ich rovno v troch odtieňoch, a to - Praline Nude, Poppy Pink a True Red. Na matné rúže som maximálne náročná. Doterajším favoritom boli matné tekuté rúže od Urban Decay, ktoré skutočne vydržali na perách celý deň no predsa len na nich bolo vždy niečo čo mi vadilo - a to pocit suchých a polepených pier. Myslela som si že iné to ani nebude, no hľa - so skutočne dokonalými rúžmi prišla značka Oriflame. Rúže sa na pery veľmi ľahko nanášajú, sú intenzívne pigmentované, nerozpíjajú sa a čo je najlepšie - pery nesušia a ostávajú naďalej hydratované po celý (!) deň. Taktiež obsahujú SPF15 - no povedzte, poznáte niečo lepšie? Ja zatiaľ nie.


Aby som trochu usmernila aj moje poškodené vlasy ktoré sú zatiaľ dosť krátke na to aby som ich strihala znovu, zaobstarala som si aj vlasové séra na končeky. Prvé z nich je určené na obnovu rozštiepených končekov (Ultimate Repair), no veľa s nimi nenarobí. Skôr ho používam na uhladenie a prevoňanie vlasov, nakoľko jeho vôňa je skutočne dokonalá a lepšiu som pri vlasových produktoch snáď ani nezažila. Sérum na vyhladenie rozštiepených končekov (Frizz control) má taktiež super vôňu, ktorá sa mi však páči o čosi menej, no za to ten účinok - ten je neskutočný! Po nanesení na vlasy vyzerajú moje rozbombardované končeky krásne zdravo a zacelene. A tak môžem strihanie na nejaký čas odložiť.


Na záver tu mám toaletnú vodu Full Moon for Her, ktorá ma zaujala jej názvom a nádherným dizajnom balenia. Je trošku výraznejšia a vhodná na nosenie počas letných večerov. Jej vôňa sa nesie v znamení šťavnatých tónov broskyne a pomarančovníka, rovnako môžte cítiť aj tóny orchideí. Aj keď je to iba toaletná voda, výdrž má lepšiu ako mnoho parfumov ktoré vlastním a vzhľadom na nízku cenu sa do nej skutočne oplatí investovať. Jednoducho na ňu nedám dopustiť.

Čo vy a matné rúže? Tiež ich milujete?
SaveSaveSaveSaveSaveSave

8 komentárov:

 1. rozbombardované končeky ma pobavili :D
  s rúžmi môžem len súhlasiť, ako už vieš tiež som si ich veľmi obľúbila :) a sérum by mi malo tiež prísť, tak som zvedavá :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mňa bavia len keď sú zacelené.. ináč 0 bodov :( Daj vedieť ako ti vyhovuje :)

   Odstrániť
 2. Škoda, že to sérum na roztřepené konečky nepomáhá, zaujalo mě nejvíce. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jedno pomáha, jedno menej.. jedno z nich je skôr na prevenciu :)

   Odstrániť
 3. vau, tie matné rúže sú naozaj krásne, veľmi pekné farby <3

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.