MOTHER'S DAY | BEAUTY GIFT INSPIRATION

Už len niekoľko dní a je tu jeden z najvýznamnejších dní v roku - deň matiek. Nazvala by som to aj najnáročnejším dňom na kúpu darčeka, pretože kvety, čokoláda či nejaká ľahko zohnateľná sviečka mi prídu ako neskutočne otrepané, a ja takéto darčeky rada nemám. Preto som sa dnes inšpirovala stránkou notino.sk (kde momentálne majú na veľa produktov vhodných ku dňu matiek rôzne zľavy a dopravu zadarmo) a rozhodla sa napísať článok, v ktorom môžte nájsť tie najlepšie a najkvalitnejšie kozmetické kúsky, dokonale vhodné ako darček ku dňu matiek.

DÁMSKE VÔNE

Kúpou správnej vône nikdy nič nepokazíte. Ja som si tentokrát zvolila parfémovú vodu Hugo Boss Ma Vie, pretože sa nachádza v skutočne honosnom darčekovom balení s krásnym dizajnom. Vôňa je vhodná pre modernú i elegantnú ženu, vďaka kvetinovo-ovocnej vôni je dokonale stvorená na denné nosenie. Parfumovaná voda Chloé Nomade je pomerne novinka, a hodí sa predovšetkým slobodomyseľným a elegantným ženám. Nesie sa v znamení výraznej kvetinovej vône. Na záver som zvolila parfumovú vodu Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza, ktorá je pomerne jednoduchá, ľahká, kvetinová vôňa.

PLEŤ & MAKE-UP

V tomto prípade odporúčam skôr zvoliť darčekový set viacerých produktov nejakej luxusnej značky. Ktorú ženu by takýto krásny set nepotešil? V prvom sete COLLISTAR Pure Actives môžte nájsť protivráskový krém-balzam, očnú starostlivosť proti opuchom a tašku Piquadro. Na ďalší set nedám dopustiť a mám ho aj ja doma - jedná za o trojicu Clinique High Impact produktov, a to riasenku, očný krém a dvojzložkový odličovač. Trojicu ukončujem luxusným setom Yves Saint Laurent Touche Éclat, ktorý pozostáva z ich ikonického korektoru, micelárnej vody a hydratačnej podkladovej bázy.

Tiež ostávate verné kozmetickým darčekom alebo volíte inú variantu?
SaveSave

2 komentáre:

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.