SUMMER 2018 GUIDE | DRESS EDITION

Neviem ako je to u vás, no ja som šaty nikdy nezvykla nosiť a preto som si tento rok dala predsavzatie, že ich do svojho šatníka nejako začlením. Predsa len - jedná sa o krásny kúsok ktorý pri správnom výbere dokonale zvýrazní postavu. A to som si niekedy myslela, že sa mi kvôli mojej "nízkej výške" žiadne šaty nehodia, no žila som v omyle - každý si môže nájsť tie svoje. Keďže na svoj blog chcem časom začleniť viac lifestyle a fashion článkov, rozhodla som sa začať dnešným článkom v ktorom vás oboznámim s mojim výberom favoritov letných a spoločenských šiat, ktoré som našla online. Predsa len, do týchto aprílových horúčav sa letné šaty dokonale hodia.

L E T N É   Š A T Y


Čo sa týka šiat na bežné nosenie, zvolila som si pohodlné, dlhšie kúsky ktoré môžte nosiť aj pri nenáročných výletoch do prírody či do mesta. Všetky kúsky vyzerajú, že sú z príjemného vzdušného a jemného materiálu, ktorý je počas horúcich dní nesmierne dôležitý. Držala som sa svojej zaužívanej neutrálnej škály farieb, obohatenej o zaujímavé vzory a doplnky.

S P O L O Č E N S K É   Š A T Y


Ak sa jedná o spoločenské šaty, nepozerám na jednoduchosť. Tu sa plne ukazuje to, že som narodená v znamení leva a vyberám si všetko zlaté, ligotavé a honosné. V takýchto farbách sa v tomto prípade cítim najlepšie a sebavedomo. Zvyčajne volím kratšie a obtiahnuté strihy, ktoré nádherne zvýraznia postavu.

D O P L N K Y


Za must-have doplnok jednoznačne považujem správnu kabelku či pohodlný batoh. Neviem prečo, ale kabelky najviac obľubujem práve v červenej a čiernej farbe. Máte to aj vy tak? V tomto prípade som si zvolila priestranný batoh, ktorý sa zíde pri každom výlete a skvelo sa hodí aj k šatám - dokonca si dovolím povedať, že ako správny "rebel" by som ho možno vzala aj k nejakým spoločenským. Do kabeliek som sa zase zamilovala preto, lebo vyzerajú prakticky a zároveň priestranne.

Všetky spomenuté produkty môžete nájsť v e-shope MANZARA.SK, ktorým som sa v dnešnom článku inšpirovala. Vybrali by ste si niečo aj vy? :)

2 komentáre:

 1. Ty letní šaty uprostřed jsou nádherné. Z kabelek mám nejraději barevné. Mám jednu černou a zbytek je v různých barvách. Béžová, modrá, růžová... :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som si zamilovala snáď všetky! <3 Ja zase najradšej nosím čierne, a červené :D Nechápem prečo priamo červené, ale mám ich asi najviac :D a potom ešte klasickú LV

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.