NYX | VIVID BRIGHTS & HOT SINGLES


Značka NYX u mňa doposiaľ veľa miesta nezaberala, nakoľko som sa s ňou nezvykla až tak často stretávať face-to-face a v určitom období kde bola skutočne na každom kroku mi dokonca trochu liezla na nervy. Keď už ošiaľ z nej konečne opadol, rozhodla som sa že vyskúšam preslávené a skutočne kvalitne vyzerajúce tekuté očné linky Vivid Brights, nakoľko som totálnym milovníkom očných liniek v modrej farbe. Okrem dokonalej modrej som si pribalila aj žltú (nie, neviem čo na napadlo ale žltú som si pri líčení zamilovala) a neodolala som ani žltému tieňu s úžasným názvom STFU. Svoj názor na tieto produkty by som vám veľmi rada vyjadrila v dnešnej recenzii. Som s NYX-om aspoň trochu spokojná?


S očnými linkami maximálne! Majú veľmi praktický a precízny aplikátor s ktorým sa jednoducho pracuje a linky sa ním nanášajú veľmi dobre. Pigmentácia je skutočne intenzívna a prekryje aj farebné očné tiene. Linky veľmi rýchlo zaschnú a stanú sa krásne výraznými a matnými prakticky v priebehu niekoľkých sekúnd. Výdrž je taktiež vyhovujúca, ani pri mastnej pleti nemajú problém vydržať celý deň (bez primeru) a zatiaľ prežili aj poriadny letný lejak (ktorý však neprežila moja super imunita).


Hot Singles patria taktiež medzi jedny zo známejších produktov ktoré sú taktiež veľmi obľúbené a priznávam sa - konečne som začala chápať celý ten "hype" okolo značky NYX. Okrem toho že je fakt cenovo dostupná (a netestovaná na zvieratách!) je aj skutočne kvalitná a pri najbližšej príležitosti (alebo záchvate nakupovania) určite plánujem na NYX minúť nemalú sumu! 😂 Ale dosť bolo vykecávania sa, teraz späť k recenzii. 


Hot Singles sú mono očné tiene ktoré si viete vyskladať do vlastnej paletky, čo je podľa mňa úžasný nápad ktorý ušetrí kopu času, miesta a peňazí. Ako prvý som si vybrala žltý odtieň STFU (fakt neviem čo mám toto leto s tou žltou, jednoducho ju milujem). Je skutočne praktický a zabalený v papierovom vrecúšku,z ktorého však nevypadáva a zároveň je dostatočne chránený. Nepatrí medzi tiene ktoré sú prašné, konzistencia je veľmi jemná a príjemná, pigmentácia bez primeru je priemerná, no s použitím primeru je to ten najlepší žltý tieň na svete. Nezalieza do vrások a veľmi dobre sa s ním pracuje.


Produkty (ako väčšinu kozmetiky) som kúpila na stránke Notino.sk, kde majú skutočne skvelý a veľký výber produktov tejto značky. A čo vy? Ako ste so značkou NYX spokojní? :) Určite mi dajte vedieť ktorý produkt je váš TOP v komentároch.

14 komentárov:

 1. Od NYX mám velmi ráda rtěnky, ať už tekuté, pevné nebo i konturky :) co se linek týče, ještě jsem žádné nezkoušela, ale ty barvy? och, to je krása! :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tie linky sú naozaj veľmi dobre pigmentované a z tej žltej som odpadla - krásna <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné odstíny sis vybrala. S touto značkou nemám moc zkušeností, ale je super, že jsi spokojená.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som túto značku u nás poblízku vôbec nevidela ale pamätám si, že som bola v bystrici a tam som na ňu natrafila konečne a kupila som si make up a som sním veľmi spokojjná je naozaj kvalitný:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Linky vypadají zajímavě, ty barvičky jsou boží :).

  TheBlondieTale

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja teda od Nyxu nič nepoužívam ale raz som skúšala rúže na pery a moc som šťastná z nich veru nebola...pigmentácia veľmi zlá a čo sa týka toho ako dlho vydržali ani nehovorím...a ešte sa aj hodne zmývali...ale každá značka má predsa niečo, v čom je dobrá :)

  KLAUDIA DURANOVA 

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som od nich mala "lesk" na pery cosmic metals, otras :) Čiže úplne chápem o čom hovoríš, no tie linky sú topka :)

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.