ALL ABOUT CLIP-IN HAIR | WHERE TO BUY AND HOW TO TAKE CARE OF THEMHoci mnohé z nás neboli obdarené krásnymi dlhými vlasmi, našťastie je možné to napraviť v priebehu niekoľkých minút, a to príčeskami. Ja som ich fanúšičkou už približne 6-7 rokov, spočiatku som skúšala syntetické - pravé vlasy sa u nás hľadali ťažko a boli enormne drahé, neskôr keď boli rozšírenejšie som vyskúšala aj tie. Príčesky dokážu krásne dodať sebavedomie a celkovo sa s nimi cítim podstatne lepšie predtým, než moje vlasy konečne dorastú. Aktuálne mám zakúpené 60cm ľudské vlasy v čiernej farbe zo stránky Clip-In-Vlasy.eu, s ktorou som doteraz spokojná asi najviac.

Príčesky mi po objednaní prišli do 3 pracovných dní, starostlivo zabalené s darčekom. Kvalita vlasov je skutočne vysoká, rovnako aj šitie. Už sa mi raz stalo že mi príčesky prišli zle zošité s polámanými koncami, a som veľmi rada že konečne som narazila na kvalitné. Môžu sa farbiť, kulmovať či žehliť.


Čo sa týka starostlivosti o ne, raz-dvakrát za mesiac im doprajem čistenie, pri ktorom používam najmä starostlivosť s obsahom oleja na poškodené vlasy, ktorá obsahuje aj silikóny. Následne na nich nanesiem ochranu pred tepelnou úpravou, vyfénujem ich a vyrovnám žehličkou na vlasy. Ako záverečnú starostlivosť používam vyživujúci vlasový olej ktorý nanášam na končeky, aby sa zbytočne neštiepili. Češem ich výhradne Tangle Teezerom, no ten používam aj na svoje vlasy.


Nakoľko sú vlasy vyrobené zo 100% ľudských vlasov krásne splývajú s tými prirodzenými a sú vo vysokej kvalite, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Ich životnosť predlžuje aj to, že s nimi nespíte a ak sa jedná o tmavý odtieň, tak ho zbytočne nezosvetľujete. Čo vy a predĺžovanie vlasov clip-in pásmi? Tiež ich máte v obľube? :)

4 komentáre:

 1. Sice clip-iny nenosím, jelikož preferuju kratší vlasy :) V dlouhých vypadám jak hipísák :D Ale myslím si, že tenhle článek je super, protože je mnoho lidí nosí či by chtělo nosit a tím pádem se jim tenhle článek bude hodit :)
  A mám úplně stejnej Tangle Teezer! :D

  Karolína & Korea v Česku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. U mňa zase naopak, s krátkymi sa cítim maximálne nesebavedomo :D Ďakujem :)

   Odstrániť
 2. Já jsem si ještě vlasy neprodlužovala. Jsem se svojí délkou vlasů spokojená, ale věřím, že je spousta žen, kterým se tento článek bude hodit. Líbí se mi, že to jsou lidské vlasy, nic umělého.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti :) Umelé som skúšala tiež, no tieto prírodné sú predsa len lepšie a kvalitnejšie :)

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.