HOW TO ACHIEVE PERFECT BROWS & LASHES


Moje obočie veľmi rada nazývam pojmom "stratená existencia". Skladá sa totiž zo 4 chlpov na ľavej strane a 3 na pravej, nenarastie aj keby som sa postavila na hlavu a keď sa odlíčim tak sa ľakám sama seba. Niekedy som si ho dokresľovala iba ceruzkou na oči prípadne tieňom, no to cesta ku krásnemu obočiu nebola. Chcela som vyskúšať niečo profesionálnejšie, čo moje obočie uvedie na tú správnu cestu, s ktorou dosiahnem vytúženú spokojnosť. Neskôr u mňa doma zakotvili určité produkty, o ktorých vám dnes napíšem a vďaka nim sa mi tento skromný sen splnil - a ako bonus k tomu mám aj krásne riasy. Ešte že máme značku Benefit!

Prvý produkt ktorý zvyknem pri tvarovaní obočia používať je tento vyživujúci primer na obočie. Vďaka nemu sa mi žiadne iné produkty ktoré naň nanesiem počas dňa nerozmažú a krásne znášajú aj dážď či vysoké teploty. Počas používania tohto primeru moje obočie o čosi zhustlo, a občas sa odvážim vyjsť na verejnosť aj bez toho aby bolo nalíčené (čo sa predtým bežne nestávalo). A ešte niečo - nemá dokonalý dizajn? Ja som sa maximálne zamilovala. A to do všetkých!


Následne na primer nanášam ceruzku na obočie, ktorá má tak dokonalý tvar, že vždy má jednu stranu ostrú, na "dokresľovanie" vynechaných chĺpkov. Farba je veľmi univerzálna, dobre sa s ňou pracuje a nerozmazáva sa. Gél na obočie má pozdvihujúci efekt, ktorý má dodať obočiu objem. A to veruže robí - moje obočie zrazu netvoria 3 chĺpy, ale krásny oblúk ktorý sa takmer podobá na ten čo hrdo nosí Cara Delevigne. A to už je čo povedať. Trochu rozdiel ako si ho dokresľovať ledajakým tieňom. Týchto produktov sa snáď nikdy nevzdám.


Prvý dojem z riasenky Bad Gal BANG! nebol najlepší.. pravdupovediac, bol fakt zlý. Keď som videla kefku, ostala som v šoku a sklamaná pretože takéto mi zvyčajne lepia riasy a neskamarátime sa ani na 55. pokus. Pri nej, sme si taktiež pri prvom pokuse nesadli, no chcela som jej dať šancu, a tak som ju použila ešte raz o niekoľko dní a snažila sa s ňou "vyhrať" - podarilo sa. Nanášaním mi pripomína komplikovanú Lash Intensity od Mary Kay - je potrebné sa s ňou pri líčení vyhrať, no výsledok za to stojí. Riasy nádherne predĺži, oddelí ale hlavne - môžem sa na ňu spoľahnúť a nemusím sa báť rozmazania. Presvedčila ma, aby som vyskúšala aj zvyšné riasenky tejto značky - verím že budú dokonalé!

Ktorý je Váš najobľúbenejší produkt značky Benefit?

2 komentáre:

 1. Benefit je značka, ktorá má krásne lákavé produkty a zdá sa, že aj naozaj kvalitné :) Ak sa niekedy rozhodnú prestať predávať v Číne a stanú sa cruelty-free, tak okamžite bežím do obchodu a kupujem Hoola bronzer, keďže ten ma od nich vždy lákal asi najviac! :)

  Igelitku si neprosím / Facebooková stránka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja Benefit milujem, no nakoľko poznáš moje posledné rozhodnutie, tak aj mňa mrzí to že nie sú cruelty-free. Veľmi dobrou cruelty-free alternatívou na Hoola bronzer je však ten od the balm alebo W7 :)

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.