SACHAJUAN | REPAIRING HAIR CARE

Značka vlasovej starostlivosi Sachajuan bola na mojom wish-liste mega dlho, no dočkala som sa! A dnes by som ju rada predstavila aj vám, rovno s dvoma produktami ktoré som v poslednej dobe používala. Zaujala ma najmä tým že je 100% cruelty free a vegánska, čo teraz často vyhľadávam a chladnú ma nenechali ani krásne minimalistické obaly. 


Počas doby testovania som používala iba dva produkty, začnem teda prvým - regeneračným šampónom. Nachádza sa v úžasnom balení, ktoré som si v kúpeľni vystavovala ešte hodnú chvíľu po spotrebovaní. Vôňa je taká zvláštna, netypická - pripomína mi prechádzku ihličnatým lesom po daždi. Moja prvá skúsenosť s ním bola trochu zvláštna, keďže tento šampón je o čosi mastnejší ako bežné. Dlhšie sa vymýva, a ja som sa akurát ponáhľala, takže som si ho spláchla z vlasov a oni stále boli mastné. 

Časom som už prišla na to ako ho používať, no stále to nebolo "ono", pretože aj tak boli mastné už na druhý deň a zdalo sa mi že nemá žiaden extra účinok (mám suché a poškodené vlasy), a umývanie každý deň im teda neprospievalo. Má špeciálnu technológiu (ktorá mi očividne nesadla) Ocean Silk, ktorá je kombinovaná s UV ochranou (ktorá mi nesedí ani pri pleťových produktoch) a preniká do vlasov kde ich má ochraňovať aj po opláchnutí, čo pravdepodobne vysvetľuje výsledný efekt u mňa. Taktiež som si všimla že obsahuje silikóny, ktoré moje vlasy veľmi nemajú v láske a znesiem ich len na končekoch. Čiže žiaľ - šampón mi absolútne nesadol. Máte s ním aj vy nejakú skúsenosť?


S čím som sa však veľmi spriatelila je regeneračný vlasový olej, ktorý má okrem luxusného obalu aj luxusnú vôňu, ktorá mi pripomína jeden vlasový salón ktorý som navštívila v Paríži. Čiže - instant happiness, nakoľko Paríž milujem. Má praktické balenie s pumpičkou, ktorá po stlačení "vypustí" množstvo ideálne na končeky vlasov. Tie tento olejček krásne zaceľuje, chráni pri tepelnej úprave a dodáva im oslnivý lesk. Čo sa mi na ňom extrémne páči je to, že ho stačí iba malé množstvo - mám ho asi od júna a stále z neho takmer neubudlo. Na rozdiel od šampónu vlasy nezaťažuje a nemastí, čiže ho odporúčam všetkými desiatimi.

Ak vás produkty zaujali, môžte ich zohnať na e-shope glamot.cz odkiaľ ich mám aj ja, majú skutočne pestrý výber a úžasnú komunikáciu, čiže taktiež odporúčam. Ako sa vám značka Sachajuan páči?

20 komentárov:

 1. This hair oil looks amazing. I need an extra care!
  xx

  http://www.mybeautrip.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. O značke som už tuším počula, ale ešte som od nej nič nevyskúšala ☂

  Blog de la Licorne

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O tejto značke som ešte nepočula, no znie veľmi zaujímavo plus ten minimalistický dizajn je veľmi pekný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. škoda, že šampón nesadol, ja túto značku vôbec nepoznám, no olej vyzerá fajn ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moje vlasy sú extra náročné :D Ale nečudujem sa že nesadol, nakoľko je silikónový

   Odstrániť
 5. Značku nepoznám. Šampon mě moc nezaujal, protože já mám zase naopak rychle se mastící vlasy a konečky suché, tak ten olejíček by mohl být fajn.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám tiež tento problém, čiže :D Úplne ťa chápem

   Odstrániť
 6. Škoda toho šampónu, lebo jeho popis inak znie veľmi zaujímavo, ale olej znie super ❤
  BEE A CHANGE // Facebook Page // READ ABOUT "AKO VÁNOK BY MYLO"

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Značku vůbec neznám, vypadá dobře :)

  SmileThess

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Značku neznám, ale produkty vypadají moc pěkně :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tuto značku tedy neznám, nebo si nevzpomínám, že bych se s ní nějak setkala. Ale víc než šampón, mě spíše zaujal ten vlasový olej. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Veľmi pekný článoček Moni :). Mojim vlasom by šampón tiež zrejme nesadol, no ten olejček vyzerá lákavo :).

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Klaudi :) Olejček je skvelý, šampón v tomto prípade neodporúčam :)

   Odstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.