BE MAGICAL AT EVERY PARTY with ALENSA


Halloween je už síce za nami, no verím že všetci sme boli zahltení halloweenskym spamom a chvíľami nám už liezol na nervy. Dnes mám však pre vás jeden typ, ako byť decentne nezvyčajná na každej párty len maličkým detailom v podobe očných šošoviek, ktoré sú síce menej nápadné - no magické! Objednávala som ich zo stránky Alensa, kde majú skutočne pestrý výber. Konkrétne som zvolila červené upírske šošovky, ktoré extrémne vyniknú na hnedých očiach a nádherne ich zvýraznia.


Použitie šošoviek je veľmi jednoduché, oči nedráždia a výdrž pri výnimočnom nosení majú až 1 rok. K tomuto typu šošoviek vám bohate vystačia hustejšie riasy, zvýraznené obočie a tmavý červený rúž, na to aby celý look vyzeral dokonale a zaujímavo. Čo sa týka rúžu, pri tomto konkrétnom líčení bol použitý NYX matný rúž v odtieni Perfect Red, ktorý je dostať na stránke Notino.sk.


Na záver už by som vám len rada spomenula že práve na Notine momentálne stále prebieha Black Friday a pri použití kódu BF25SK ziskate na vybrané značky zľavu 25%. Ako sa Vám takéto šošovky páčia?

6 komentárov:

 1. Vypadaji neobvyklé, ale opravdu krásně zvýrazní barvu očí. No, nejsem si jistá, zda by mi v očích nevadily a uměla je vůbec použít. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow, to vypadá opravdu nádherně! :) ideální na vánoční večírek :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Thanks a lot :D

  so cool!

  NEW BRANDING POST | BELLISGIRL: JEWELLERY IS UNISEX!!
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.