ORIFLAME | CAMPAIGN 17/2018

Tiež máte pocit že tento rok zbehol šialene rýchlo? Veď len teraz som písala článok o 17. kampani Oriflame za rok 2017. Ani neviem či sa mám tešiť alebo byť smutná, pretože tento rok bol jeden z najlepších/najhorších rokov akými som si prešla, no v konečnom dôsledku všetko čo sa udialo beriem pozitívne a som vďačná za všetky príjemné i nepríjemné udalosti ktoré sa stali. Koniec koncov, všetko zlé je na niečo dobré. Ale o tom potom. Dnes by som Vám rada ukázala časť vecí ktoré si moji blízki našli pod stromčekom - môžete sa nimi inšpirovať na ďalšie vianoce, pretože verím že aj nastavajúci 2019 takto rýchlo zbehne - ak nie rýchlejšie.


Pri listovaní katalógom mi do oka padol set pilníkov To You ktoré sú v roztomilej krabičke, s ešte roztomilejším dizajnom. Jednoducho - museli byť moje. Sú vhodné do každej kabelky, cestovnej kozmetickej taštičky či len tak pre radosť - na nočný stolík.


Krémy na ruky z Oriflame mám v obľube snáď už od detstva, najmä tie vianočné a jesenné. Majú obzvlášť krásne vône a o dizajne asi ani hovoriť nemusím. Krém na ruky Secret Gift má krásnu vôňu pri ktorej sa mi pred očami hneď zjaví vianočný stromček a dokonca cítim aj jeho vôňu. Ideálny darček pre každého Vianočného nadšenca. Čo sa týka hydratácie, tá je fajn - no ľuďom s alergiou na mráz a extrémne suchými rukami počas zimy (ako som ja) nepomôže.


Na krásne mydielka som doslova zaťažená, obzvlášť ak pekne voňajú (určite ste si to pri mojich Oriflame článkoch všimli). Nemohla som si nechať ujsť ani toto v tvare snehovej vločky s krásnou sviežou vôňou.


Pre naše drahé polovičky ste vo vianočnom katalógu taktiež mohli nájsť kopec skvelých vecí. Ja som svojmu (ex,haha)priateľovi zaobstarala tieto ponožky vo veľmi "fancy" balení, ktoré som minulý rok objednala aj sebe. Sú veľmi pohodlné, teplé a z príjemného materiálu. 


Sebe som zaobstarala trblietavé papuče, ktoré som si okamžite zamilovala. Sú pohodlné, teplé a celý deň sa dokážem tešiť práve na to, ako si ich konečne obujem. Materiál je veľmi kvalitný, nič z nich neopadáva a majú protišmykovú podrážku.

Ako sa Vám novinky tejto kampane páčili?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.