YVES ROCHER | MON EVIDENCE


Peknú prvoadventnú nedeľu želám, ako sa dnes máte? Ja mám výnimočne skvelý deň - pokúsila som si urobiť poriadok v určitých súkromných veciach, mala som produktívny deň, zacvičila som si a po dopísaní tohoto článku ma čaká už iba horúca vaňa a kniha od mojej obľúbenej L. Hay. V dnešnej recenzii by som vás rada oboznámila s výnimočnou vôňou ktorú som si počas posledných mesiacov obľúbila. Mňa totiž to vôňa zaujme najmä ak je sladká + má popis, ktorý má človeku niečo odovzdať, či nejakým spôsobom mu pomôcť definovať samého seba alebo určitý životný aspekt.


Parfumová voda Mon Évidence je vôňa ktorá vás má spojiť s vašim vnútorným ja. Vďaka nej môžte objaviť esenciu slobody, zmyselnosti a ženskosti. Dodáva pocit naplnenia a znovunájdenia energie. Je zasvätená prírode. Je vibrujúca, komfortná, s nádychom sviežosti.


Medzi nôty hlavy patrí mandarínka, nôty srdca damašská ruža a nôty tela kvet pačuli a moja obľúbená vanilka. Hlavné benefity tejto vône sú, že vonkajší obal pochádza z plánovanej výsadby lesov, uzáver je vyrobený z PEFC certifikovaného jaseňového dreva a flakón i krabička sú 100% recyklovateľné.


Čo sa týka môjho názoru na túto vôňu, musím uznať že na prvý "čuch" som si ju teda nezamilovala. Pripadala mi veľmi intenzívna, no časom sa z nás stali "skvelé kamošky" a momentálne patrí medzi moje najobľúbenejšie vône. Očarila ma aj svojou výdržou, keď si ju ráno nanesiem - ešte večer mi ju ľudia chvália. Jediný produkt ktorého som sa z tohto balíčka vzdala je krém na ruky, nakoľko krémy ja osobne neznesiem, pokiaľ sú intenzívne parfumované. Slúžia u mňa akurát tak ako kvalitný bolehlav. 

Máte už skúsenosť s kolekciou Mon Evidence od Yves Rocher?

8 komentárov:

 1. Už jen ty obaly vypadají krásně a určitě je to super tip i na dárek :) Až budu v obchodě, určitě to omrknu :)

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi pekné balenia a tie vôňe musia byť krasne YR je moja najpoužívanejšia kozmetika♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jako dárky to musí být super! Mají hezké balení a celkově vypadají tak lákavě ☺️

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zkušenost zatím vůbec nemám, ale dle popisu ta vůně zní dost zajímavě. Až budu v obchodě, mrknu se po ní aspoň na to, jak vážně voní, jelikož si to neumím moc dobře představit. :D :)

  OdpovedaťOdstrániť

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.