ORIFLAME | CAMPAIGN 3/2019

Ako spoznáte že konečne prichádza jar? Katalógy sú farebnejšie, vône sviežejšie a krajšie.. takto nejak vyzerá najnovšia, 3. kampaň značky Oriflame. Hoc mi zima nevadí tak ako mi vadila kedysi a viem sa tešiť aj z chladnejšieho počasia, predsa len mám radosť že už nebudem musieť dávať pozor na to že sa šmyknem, a nebudem musieť prehnane hydratovať svoju pokožku. Ale dosť toho bolo o počasí a ročných obdobiach, idem vám ukázať produkty ktoré som si vybrala.


A veruže bolo z čoho vyberať! Po vôni Giordani Gold Essenza som pokukovala už dlho, no vône ma časom zvyčajne prestanú baviť a preto najprv vyskúšam nejakú ich lacnejšiu variantu - vzorku, deodorant.. v tomto prípade parfumovaný telový sprej. Jedná sa o skutočne očarujúcu vôňu, ktorá je vytvorená z exkluzívnych tónov kvietkov pomarančovníka. Parfum evokuje luxus, a to nie len zložkami parfumu - ale aj jeho originálnym balením ktoré je zdobené kúskami pravého lístkového zlata. Aj napriek tomu že v tomto prípade ide iba o sprej, jeho vôňa je skutočne dlhotrvajúca a je ju cítiť aj po niekoľkých hodinách námahy. Je určená pre ženu, ktorá si rada dopraje luxus a pekné maličkosti. 

Radí sa do kategórie kvetinovo drevitých vôní. Vo vrchných tónoch vône ucítite kalábrijský bergamot, citrón a mandarínku. V srdci žiari exkluzívny pomarančovníkový kvet, umocnený elegantným jazmínom Sambac a zelenou mandľou. Vôňu uzatvára rafinované toskánske drevo, tóny ambry a pižmo.


Ďalším skvelým produktom ktorý som sa rozhodla vyskúšať je kokosový balzam na pery Love Nature. Má milučké mini balenie, nádhernú kokosovú vôňu a vplyvom telesnej teploty sa mení na olej. Obsahuje môj obľúbený kokosový olej a vitamín E. Čo sa týka hydratácie pier, patrí k produktom ktoré sú vhodné do teplejšieho počasia, pretože na zimu podľa mňa hydratácia nie je dostačujúca, no veľmi rada ho používam pokiaľ deň trávim v interiéri.


Posledným produktom z dnešného článku je jemný gél na intímnu hygienu s výťažkom aloe vera, kyselinou mliečnou a vitamínmi. Chránia jemné miesta a zabraňujú pocitu suchosti. Takéto gély som si v poslednej dobe veľmi obľúbila pretože sú skutočne o dosť jemnejšie - teda aspoň tie s ktorými som doposiaľ mala skúsenosť. Pri tomto ma nepríjemne prekvapilo jeho zloženie ktoré obsahuje dráždivú zložku SLS, čiže pravdepodobne skončí ako mydlo na ruky nakoľko mi je ľúto ho vyhodiť. Čo sa týka vône, je skutočne krásna a svieža, no žiaľ ani tá ma neprinúti tento produkt používať na jeho pravý účel.

Ktorý z týchto produktov vás zaujal najviac?

1 komentár:

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.