YVES ROCHER'S CHRISTMASS COLLECTION


Vianočná kolekcia na ktorú sa vždy teším celý rok? Jednoznačne tá od Yves Rocher! Dôvod je jednoduchý - rozkošné sviatočné balenia, sladučké vône ktoré prevoňajú celý domov a hlavne úžasný hydratačný účinok. Myslela som si že minuloročnú bielu vanilku nič neprekoná, no mýlila som sa. Najnovšie červené jablko a zlatý čaj ju dokonalosťou značne predbehli a spôsobili to že sa opäť neviem dočkať najnovšej kolekcie a teším sa na ďalšie Vianoce, aj kreď sa prakticky - iba teraz skončili.

Prvým produktom ktorý som si vo vianočnom balíčku našla bolo mydlo na ruky s vôňou zlatého čaju. Tekuté mydlá v zime veľmi neobľubujem pretože mi vysušujú ruky, no čistiaci účinok tohto je skutočne jemný - no nie viac ako moje ruky po jeho použití. Pokožku nevysušuje, jemne ju čistí a nádherne ju prevoniava a hydratuje.


K starostlivosti o pokožku rúk neodmysliteľne patrí aj krém - tento je s očarujúcou vôňou červeného jablka (kde cítim aj štipku mojej milovanej vanilky). Vôňu má fakt dokonalú a dlhotrvajúcu, no čo sa týka hydratácie - na moje extrémne presušené ruky príliš nezaberá, nakoľko mám alergiu na mráz a máloktorý krém mi vyhovuje. No na bežnú hydratáciu počas teplejších mesiacov bude dostačujúci. A rovnako to mám aj s balzamom na pery - nič iné ako vazelína mi v zime žiaľ pomôcť nedokáže. 


Ako milovník sviečok vám asi ani nemusím hovoriť ako veľmi ma potešilo to, že som si jednu našla. Hneď som si zamilovala jej krásny a nápaditý obal - ale tá vôňa, až to bola skutočná dokonalosť! Aj bez toho aby bola zapálená dokázala rozvoniať celú izbu. Šetrila som si ju však na výnimočnú príležitosť - Štedrý deň. 


Spomínam na moje prvé stretnutie so sprchovým gélom Yves Rocher v roku 2013. Jednalo sa o kolekciu Retropical, ktorú som si priniesla z Paríža. Hneď som si na ňom zamilovala jeho extrémnu jemnosť ktorou pokožku precízne čistil a dokázal prevoňať na niekoľko hodín. Odvtedy som ich sprchovým gélom verná. O nič horší nie je ani tento, ba ešte lepší kvôli jeho nádhernej vôni! 


Základné motto slečny M. Noir - bez peelingu ani na krok! Aj preto som začala používať peelingovú rukavicu s každým sprchovým gélom (dokonca aj pri peelingoch). Tento s vôňou zlatého čaju patrí tiež medzi tie jemnejšie, preto je vhodný aj na suchšiu a citlivú pokožku.


K používaniu telového mlieka je pre mňa ťažké sa dokopať. Dokážem to iba ak má fakt dokonalú vôňu, čo je aj prípad tohto. Zvyčajne mi jedno vydrží aj pol roka, no toto bolo spotrebované za dva týždne. Na hydratovanej pokožke zanechávalo po veľmi rýchlom vsiaknutí nádherný zamatový efekt a samozrejme, krásnu vôňu. Jednoducho - z tejto kolekcie som ostala úprimne očarená, a to nie len vďaka dokonalým vôňam a baleniam, ale aj hydratácii (najmä produktov do sprchy).

Ulovili ste si niečo z tejto kolekcie aj vy?2 komentáre:

I am really thankful for every comment! ♥
Have a nice day.